Переможці ІІ Відкритого обласного турніру з волейболу присвяченого Дню місцевого самоврядування – ВК “Житичі”

У суботу, 8 грудня, у приміщенні спорткомплексу ЖНАЕУ відбувся ІІ Відкритий обласний турнір присвячений Дню місцевого самоврядування на приз голови обласної ради.
У змаганнях взяли участь такі команди: місцеві ВК «Житичі», ВК «Біоресурс», ВК ЖНАЕУ та рівненський ВК «Патріот».
Урочисте відкриття розпочалось о 12:00. З вітальним словом виступили голова Житомирської обласної федерації волейболу Володимир Ширма та начальник національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлана Гресь. Усім спортсменам побажали успіхів та перемоги найсильнішим.
Шляхом жеребкування визначили порядок ігор. Тож першими на поле вийшли ВК «Патріот» та студентський ВК ЖНАЕУ. За результатами партій, команда рівненського «Патріота» отримала перемогу над ВК ЖНАЕУ з рахунком 2:1.
Далі на поле вийшли ВК «Біоресурс» та ВК «Житичі». Попри всі старання, хлопцям з «Біоресурсу» отримати перемогу не вдалося. Рішення тренера команди ВК «Житичі», Сергія Терейковського, не залучати основний склад гравців є цілком зрозумілим, оскільки причин було декілька, а основна – уникнути  травматизму основного складу перед черговим Чемпіонатом України. Тож у турнірі грав дублюючий склад. Команди зіграли дві партії. Преша партія закінчилась з рахунком 25:14, друга – з рахуноком 25:12. Загальний рахунок – 2:0 на користь «Житичів».

За ІІІ місце відбулася гра між командами  ВК ЖНАЕУ та ВК «Біоресурс». У запеклій боротьбі, з рахунком  3:2, переміг ВК ЖНАЕУ.

Фінальну гру зіграли команди  ВК «Патріот» та ВК «Житичі». Перемогу отримали ВК «Житичі» під час двох партій (І – 25:10; ІІ – 25:08). Загальний рахунок – 2:0 на користь «Житичів».

За підсумками змагань «Житичі» в черговий раз довели, що вони є кращою командою Житомирської області та вдруге стали володарями Кубку Відкритого обласного турніру з волейболу серед чоловічих команд присвяченого Дню місцевого самоврядування.

Результати ігор:

І місце – ВК «Житичі»;

ІІ місце – ВК «Патріот»;

ІІІ – ВК ЖНАЕУ;

ІV – ВК «Біоресурс».

В перервах між матчами серед вболівальників відбувся розіграш лотереї. Щасливчики отримали цінні призи від голови Житомирської обласної ради та Національного олімпійсько комітету України.
По завершенні змагань відбулась церемонія нагородження переможців. Команди-переможці отримали кубки, грамоти, медалі та грошові винагороди.
Також було нагороджено кращих гравців, які проявили свою майстерність під час матчів. За рішенням суддів та організаторів турніру номінація «Кращий різносторонній гравць» дісталась Дмитрові Голубу з «Житичів». «MVP» отримав Микола Рудницький також зі збірної команди Житомирської області ВК «Житичі». В номінації «Кращий зв’язуючий» переможцем став Віталій Лєх з команди ВК «Біоресурс», найстарший гравець серед усіх спортсменів. У номінації «Кращий ліберо» переміг Денис Ніколайчук з ВК «Житичі», який є наймолодшим спортсменом. Це ще раз доводить те, що волейбол об’єднує всі покоління.

Варто зазначити, що турнір проходив за підтримки голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлани Гресь, голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Оніщука, Житомирського національного агроекологічного університету в особі ректора університуту Олега Скидана.
Партнери: Компанія «Рудь», «Час поїсти», Ігор Ходак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *