Турнірні таблиці чемпіонатів (чоловіки):

Перша ліга

 № Команда  Очки 
Група А
1 «Поділля» 8
2 «Хорос» 8
3 «ЖНАЕУ-Біоресурс» 3
4 «ДЮСШ-ДГМА» 6
Група Б
5 «Данківці» 19
6 «Володар» 13
7 «Західрембуд» 0
8 «Теребовля» 18
Група В
9 «А-пілон» 21
10 «Сокіл» 12
11 «Агро-спорт» 17
12 «Амалтея» 7


Вища студентська ліга

 № Команда Очки
Група А
1 «К-ПНУ» 9
2 «ВК НУХТ» 6
3 «ТНПУ» 6
4 «ІФНТУНГ» -
Група Б
5 «НУВГП» 6
6 «ЛДУФК» 9
7 «ЖНАЕУ» 0
8 «ЛНТУ» 0
Група В
9 «НУБіП» 2
10 «ЧНПУ» 9
11 «ХНУ» 6
12 «ХДУ» 1

    6-го травня в смт. Ємільчине пройшов тринадцятий міжобласний волейбольний турнір Ємільчинської селищної ради на Кубок Перемоги, у якому брали участь дев'ять команд з міст Києва, Білої Церкви, Житомира, Черняхова, Лугин та три місцеві команди, що представляли Ємільчинську селищну раду, лісгосп та "Рембудсервіс". 

    Команди були розділені на три групи по три команди у кожній. За результатами групових зустрічей до фіналу вийшли ВК "ЖНАЕУ-Біоресурс" (м. Житомир), збірна Ємільчинської селищної ради та ВК "Житомир".

  

    Після справді "гарячих" фінальних ігор, переможцем стала збірна Ємільчинської селищної ради, яка обіграла суперників з рахунками 2:1 ВК "Житомир" та 2:0 ВК "ЖНАЕУ-Біоресурс", які зайняли друге та третє місця відповідно.

 

    Хочеться відмітити хорошу організацію турніру, адже навіть при великій кількості учасників, господарі зуміли достойно зустріти, розмістити і ще й нагодувати усіх спортсменів. Без уваги й грамот не залишилася кожна із команд, яка приймала участь в цьому турнірі.

    Житомирська обласна федерація волейболу висловлює подяку організаторам та бажає успішного проведення подальших змагань високого рівня.

Фотоматеріали надані редакцією газети "Народна трибуна"