Чергова перемога ВК “Житичі”

Завершилась довгоочікувана гра ІV туру Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2018/2019 р.р. Спортсемени з ВК “Житичі” вибороли перемогу з рахунком з:1.

Детальніше по кожній партії. Першу партію наші хлопці закінчили з рахунком 25:23, що додало їм впевненості та стало хорошим стартом для майбутньої перемоги.
У другій партії, з великим відривом, залишили позаду “Політехнік-Одесу” з рахунком 25:16. Здається, ще одна гра – і перемога наша, але ВК “Політехнік-Одеса” розуміючи, що третя гра може стати вирішальною, зібрався з силами та переміг. Рахунок 25:19.
У четвертій партії, у прямому таки сенсі, наші “Житичі” вибороли перемогу! Ця партія була дуже важливою, як для “Житичів”, так і для ВК “Політехнік-Одеса”. Тому чи не найбільш напружена гра була під час цієї партії. Жоден клуб не хотів поступатися, боротьба точилася за кожен м’яч. Рахунок щоразу змінювався, то на користь “Житичів”, то на користь ВК “Політехнік-Одеса”, змушуючи нервуватись вболівальників при кожній подачі. Але наші “ЖИТИЧІ” ПЕРЕМОГЛИ! З рахунком 26:24.
ВІТАЄМО ВСІХ З ПЕРЕМОГОЮ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *