Кубок України для наших житомирянок вже завершився

13-15 грудня Житомирський ВК «Полісся» у Луцьку зіграв 3 матчі у Кубку України серед жіночих команд сезону 2018/2019 р.р.

На жаль, житомирянкам не вдалося прорватися далі, тож гра у Кубку України для наших Полісянок дійшла до завершення.

Детальніше по результатах.

13 грудня команда ВК «Полісся» зіграла матч з командою «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (м. Луцьк). Партії закінчились з таким рахунком:

І партія – 30:28;

ІІ партія – 25:18;

ІІІ партія – 25:17.

Загальний рахунок – 3:0, на користь команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

За словами тренера, дівчата могли перемогти, але все ж таки щось не склалось, не підфартило. До того ж, дівчата ще не оправились після травм та хвороб. Буткевич Дар’я, що є діагональною гравчинею у команді ВК «Полісся», у цій грі так і не приймала участь.

Наступну гру наші дівчата зіграли 14 грудня з «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (м. Ревне), яку блискуче, з рахунком 3:0, перемогли.

Рахунок по партіях:

І партія – 25:22;

ІІ партія – 25:14;

ІІІ партія – 25:9.

15 грудня ВК «Полісся» зіграли з суперліговою командою «Хімік» (м. Южне). На рахунку цієї команди багато перемог, «Хімік» – 8-кратний чемпіон, 5-разовий володар Кубка і 3-разовий володар Суперкубка України. Тож програти такому супернику – не соромно.

І партія – 25:17;

ІІ партія – 25:20;

ІІІ партія – 25:16.

Загальний рахунок – 3:0, на користь команди «Хімік».

Нашим дівчатам з ВК «Полісся» не вдалося прорватися до чвертьфіналу Кубку України серед жінок сезону 2018/2019 р.р., але слід зазначити, що цей величезний досвіт стане у нагоді житомирянкам під час виконання своєї головної задачі – стати переможцями  Чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги.